ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА БІБЛІОТЕКА МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 
Інформаційні видання
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
Вітаю Вас, Гість · RSS 05.08.2021, 06:54

З комп'ютером на "Ти"

 

                

Новинки літератури

 

 
   До Вашої уваги нова література, яку безкоштовно отримали  бібліотеки – учасники конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету», започаткований  Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках програми «Бібліоміст» для українських публічних бібліотек. Кожна книга в доступній формі розповідає про навики, необхідні для успішного оволодіння персональним комп’ютером.

 

 Література орієнтована  на тих користувачів, які хочуть швидко і ефективно опанувати комп’ютер, Інтернет, або комп’ютерну технологію, а також для читачів, що  бажають отримати базові знання в певній області програмних засобів і технологій, спираючись на вже набутий ними досвід роботи з комп`ютером.
Загальна схема кожної представленої книги являє собою поетапне практичне керівництво по досягненню конкретної цілі. Викладання матеріалу базується на представленні тільки дійсно необхідного читачу обсягу технічної інформації, що гарантує зведення витраченого часу на опанування матеріалу до мінімуму.
В матеріалах немає спеціальних практичних завдань або вправ, оскільки передбачається, що їх будуть читати безпосередньо біля комп’ютера, де читач зможе відразу ж виконати всі запропоновані в книзі дії і впевнитися в отриманні бажаного результату.
Отримати і познайомитись з  цікавими новинками запрошуємо Вас до центральної районної бібліотеки, районної дитячої бібліотеки, бібліотеки селища Комишня та села Хомутець.

 

               

 

 
«Небезпека не в тому, що комп’ютер одного дня почне мислити, як людина, а в тому, що людина одного дня почне мислити, як комп’ютер»
Харріс Сідні
 
 
 
 
 
Бойер, Питер
Photoshop CS6 для чайников[Текст]/ Питер Бойер; пер с англ. - М.: ООО «И. Д. Вильямс», 2013. – 448 с.

Вивчіть Photoshop, щоб робити зображення неповторними!
Ця книга присвячена версії Photoshop CS6 найпопулярнішого редактора цифрових зображень та методам їх правки. У ній розглядаються основні можливості Photoshop і супутніх додатків Camera Raw , Bridge щодо обробки цифрових зображень, включаючи вибір формату і дозволу, усунення типових недоліків фотографій, виконання різних видів корекції, обрізку, управління кольором для друку, застосування фільтрів, шарів корекції і стилів, введення, правку і стильове оформлення тексту, виділення, розмальовку, заливку, ретушування, роботу з векторною графікою, автоматизацію повторюваних операцій і формування зображень з розширеним динамічним діапазоном. Матеріал, що викладається доповнюється численними ілюстраціями, в тому числі  на кольоровій вклейці, корисними порадами та практичними прийомами роботи з цифровими зображеннями в стандартній і розширеній версіях Photoshop CS6.
Зробити ідеальний знімок практично неможливо, але його зовсім не важко поправити згодом, якщо знати, як це робиться. З цієї книги ви дізнаєтеся, як творити із зображеннями буквально чудеса засобами Photoshop CS6: від згладжування зморшок і видалення родимих
​​плям до виключення одних об’єктів і додавання інших в зображення. Прочитавши цю книгу, ви швидко навчитеся редагувати цифрові зображення.
Книга адресована починаючим користувачам Photoshop, але може виявитися корисною і тим, у кого вже є деякий досвід роботи в цьому визнаному кращим редакторі зображень.
 
 
         

Вонг, Уоллес

 

Mikrosoft Offise 2010 для чайников [Текст] / Уоллес Вонг; пер. с англ. -  М.: ООО «И. Д. Вильямс», 2013. –368 с.

 

Пора переїжджати в новий офіс! Це зовсім не страшно, адже тепер у вас є зручне керівництво, в якому детально описується робота з усіма додатками пакета Microsoft Office 2010. Прочитавши цю книгу, ви навчитеся настроювати стрічку Office, створювати документи в Word, виконувати найскладніші обчислення в Excel, створювати барвисті презентації в PowerPoint, планувати ділові зустрічі за допомогою Outlook і проектувати професійні бази даних в Access.
 
 
 

 

Гукин, Дэн

 

Компьютер для чайников, издание для  Windows 7 [Текст]/Дэн Гукин; пер. с англ. -  М.: ООО «И. Д. Вильямс», 2013. –336 с.
Ви вже стали щасливим власником комп’ютера, на якому встановлена ​​Windows7? Якщо так, то прийміть вітання! Ця книга стане кращим другом для вас і вашого комп’ютера. Тут ви знайдете все, що потрібно для повсякденної роботи, - від включення комп’ютера і безпечного зберігання даних до публікації фотографій та відеороликів в Інтернеті і мережевих розваг.
Основні теми книги:
пристрій сучасного комп’ютера;
• зберігання даних;
підключення принтера;
• управління електроживленням;
небезпеки Інтернету і методи боротьби з ними;
батьківський контроль;
поради по перегляду веб - сторінок;
методи протидії кіберзлочинцям.
 
 
 
Гукин, Дэн
ПК для «чайников» [Текст]: краткий справочник/ Дэн Гукин; пер. с англ. – 4 - е изд. – М.:ООО «И.Д. Вильямс», 2010. – 304 с.
Перед вами самий компактний і зручний довідник, присвячений основам роботи з ПК і новітньою операційною системою Windows Vista. Книга допоможе познайомитися з основними елементами комп’ютера і периферійними пристроями, а також новим інтерфейсом користувача Windows Vista. Ви навчитеся керувати файлами та папками, налаштовувати мережі (як традиційні, так і бездротові), виконувати модернізацію комп’ютера, друкувати документи і навіть записувати компакт-диски.
 
 
 

 

 

 

Кинг, Джули Адэр
Цифровая фотография для чайников [Текст]/ Адэр Джули Кинг; пер. с англ. –     7 - е изд. – М.:ООО «И.Д. Вильямс», 2013. – 352 с.
  Ця книга присвячена цифровій фотографії і методам зйомки цифровими фотокамерами. У ній розглядаються особливості цифрової фотографії, пристрій цифрових фотокамер, режими їх налаштування на зйомку в самих різних ситуаціях. Пояснюються основні фотографічні терміни та даються корисні поради щодо вибору цифрових фотокамер і аксесуарів до них, складання композиції знімків, фотографуванню портретів, пейзажів, що рухаються, і крупним планом, а також збереженню, правці, друку та розповсюдженню цифрових зображень. Книга адресована як досвідченим, так і початківцям фотолюбителям, що прагнуть розширити свої творчі горизонти і отримувати більш якісні фотографії, перейшовши на цифрові фотокамери.
 
 
 
 
 
Колисниченко, Д.Н.
Facebook. Полное руководство[Текст] /Д.Н.Колисниченко. -М.:ООО «И.Д.Вильямс», 2011. –272 с.
Ця книга - простий і ефективний навчальний посібник з вивчення, освоєння і успішному використанню всіх доступних інструментів популярної соціальної мережі Facebook. У книзі розглядаються всі існуючі на сьогодні аспекти використання Facebook:
    реєстрація та пошук друзів,
     настройка профілю,
     публікація особистих матеріалів,
     організація заходів і груп,
     розширення функціональних можливостей за   допомогою додаткових модулів,
     створення бізнес-сторінок,
     забезпечення безпеки роботи в мережі.
Додатково обговорюються теми розгортання бездротової комп’ютерної мережі, домашньої або офісної, а також вибір антивіруса для ефективного захисту комп’ютера при роботі в Інтернеті.
Книга розрахована на користувачів будь-якої кваліфікації , буде корисна як початківцям, так і досить досвідченим учасникам соціальних мереж.
 
 
 
Левин, Джон
Интернет для чайников            [Текст]/ Джон Левин, Маргарет Джон Левин; пер. с англ. – 12 - е изд. – М.:ООО «И.Д. Вильямс», 2012. – 352 с.
У наш час Інтернет міцно увійшов у повсякденне життя і за популярністю вже перевершив телебачення. Навіть телепередачі тепер можна дивитися по Інтернету. Ця книга допоможе вам підключитися до Інтернету і захистити комп’ютер від вірусів і спаму. В Інтернеті ви знайдете величезну кількість інформації з будь-якої теми і безліч розваг, включаючи рольові ігри, соціальні мережі, відеофільми та фотогалереї. Відкрийте для себе безкраї простори Глобальної мережі.
Дізнайтеся, що таке фішинг, спуфінг, віруси, спам і як їх позбутися.
Встановіть з’єднання. Виберіть оптимальний метод підключення комп’ютера до Інтернету.
Шукайте і знаходьте. Навчіться шукати потрібну інформацію в Інтернеті за допомогою пошукових механізмів, каталогів та енциклопедій.
Спілкуйтеся. Обмінюйтеся інформацією з друзями, родичами, колегами, знайомими і незнайомими людьми, які  знаходяться у будь-якій точці земної кулі, за допомогою електронної пошти, чатів і миттєвих повідомлень.
Висловлюйте свою думку. Розкажіть світу про свої ідеї і погляди за допомогою блогів, форумів і соціальних мереж.
Подорожуйте по Інтернету. Освоюйте найбільш зручні і сучасні браузери і способи роботи в Інтернеті.
Розважайтеся. Завантажуйте музику, слухайте радіостанції, дивіться відео і телепередачі.
 
 
 
 
 
                                       Мюир, Нэнси

Компьютер для пенсионеров для чайников [Текст]/ Нэнси Мюир; пер. с англ. – 2 - е изд. – М.:ООО «И.Д. Вильямс», 2013. –448 с.

 

Якщо вам хочеться обмінюватися електронними листами з дітьми та онуками, відправляти фотографії друзям за кордон і слухати музику на комп’ютері, ця книга - для вас! Тут ви знайдете прості і зрозумілі пояснення, покрокові інструкції, а також численні приклади та ілюстрації, завдяки яким ви зможете швидко навчитися працювати на комп’ютері.

 

 
 
 
 
 
 
 
Сырых Ю.А.

 

Современный веб – дизайн. Эпоха Веб 3.0[Текст] /Ю.А. Сырых.- 2-е изд. - М.:ООО «И.Д. Вильямс», 2013. –368 с.

 

 
Ця книга призначена для початківців веб - дизайнерів. Вона описує основні правила і тонкощі дизайнерської роботи на всіх етапах розробки сайту:
    від постановки завдання, відбору матеріалу і розробки макету,  до тестування готового сайту і публікації його в мережі.
Читач знайде тут   знання і рекомендації, критично важливі для успішного  та грамотного дизайнера,    докладний опис і приклади основних сучасних стилів веб - сайтів,  безліч невеликих, але дуже корисних порад.
 
 
 
Харвей, Грег
 Windows7  для чайников [Текст]: краткий справочник      / Грег Харвей; пер. с англ. -   М.: ООО «И.Д. Вильямс», 2012. – 256 с.
Операційна система Windows 7 володіє безліччю нових функцій. У цьому компактному керівництві представлені відповіді на всі питання, що цікавлять початківців користувачів. Не знаєте, як створити ярлик? Як подивитися статус свого облікового запису? Як прослухати Інтернет - радіостанцію? Навіщо потрібна домашня група? Відповіді на ці та багато інших питань ви без зусиль знайдете саме тут.
Вивчіть можливості оновленої панелі завдань, дізнайтеся, як з її допомогою перемикатися між додатками.
Навчіться настроювати мережу, а також переглядати всі доступні мережеві підключення.
Дізнайтеся про нововведення браузера Internet Explorer 8, який  спрощує  роботу в Інтернеті.
Навчіться настроювати параметри безпеки вашого комп’ютера, керувати обліковими записами користувачів, створювати резервні копії та відновлювати систему.
     Основні компоненти Windows Live. Освойте установку і використання програм Пошта, Фотоальбом та інших компонентів пакету Windows Live Essentials.
 
 
 Харвей, Грег

 

 Excel 2010 для  чайников [Текст]          / Грег Харвей; пер. с англ. - М.: ООО «И.Д. Вильямс», 2013.. –  336 с.
Якщо вам потрібна допомога по роботі з програмою Excel, не шукайте іншого порадника. Цей зручний короткий довідник дозволить вам швидко знайти необхідні відомості з таких тем, як новий інтерфейс Excel 2010, робота з стрічкою і панеллю швидкого доступу. Два фахівця з Excel навчать вас багато чому, в тому числі: як зберігати, захищати і відновлювати файли робочих книг, як вводити і редагувати дані, як створювати формули і функції. Навчитеся використовувати зрізи для вивчення зведених таблиць, створювати діаграми в окремих осередках (міні-діаграми), застосовувати фільтри пошуку до звичайних і зведених таблиць, створювати інтерактивні фільтри зведених діаграм і виконувати додаткові обчислення у зведених таблицях.
Організуйте спільний доступ до робочих книг, захистіть їх від несанкціонованого доступу і навчіться порівнювати вміст двох книг.
Дізнайтеся, як працювати з абсолютними, відносними і змішаними посиланнями і перетворювати формули в значення. Змінюйте вміст комірок, копіюйте комірки і діапазони, вводьте в осередку дати, формули, текст і числові значення. Виберіть тип діаграми, змініть формат її осей, додайте легенду, а також освойте інші операції з діаграмами.
Таблиці і все, що з ними пов’язано. Навчіться ефективно застосовувати таблиці, зведені таблиці та зведені діаграми.

 

 
 
 
 

Новинки літератури підготувала: зав. відділом обслуговування ЦРБ   Тетяна  Мостова        

Copyright MyCorp © 2021
Зробити безкоштовний сайт з uCoz